Jdi na obsah Jdi na menu

8. 7. 2010

Ve třetím ročníku jsme v prvním zápase příjemně překvapili. Proti favorizovanému mužstvu Dobrovíze jsme uhráli cennou remízu a na penalty postoupili. V poločase jsme
sice prohrávali 1 : 0, ale geniálním střídáním výsledek na chvíli dokonce otočili. Z branká-
ře Staňka se stává brouk Pytlík, práce všeho druhu. Po poločase nastoupil v útoku a
ve spolupráci s Filipem Uhlířem během patnácti minut dali tři góly a stav otočili z 0 : 2
na 3 : 2. Pak se naši hráči stáhli do obrany, ve snaze vedení udržet. To se nepodařilo,
Dobrovíz vyrovnala a šlo se na penalty. Prvních devět střelců z obou mužstev pětky
proměnilo, v dalších dvou sériích naopak střelci neuspěli. Pak zase padaly góly a až
ve čtrnácté sérii hráč Dobrovíze nedal a náš brouk Pytlík Ondra Staněk poslal náš
tým do finále. V něm už jsme neuspěli. Únava ze soboty a z velkého vedra udělala své.
Nikdo se nepřinutil běhat a tak domácím Středokluckým hráčům stačilo v první půli
málo k vedení 2 : 0. Druhá půle se už jen dohrávala čekalo se na vysvobozující konec.

Sestava: Staněk ( Kolařík David ) - Dvořák, Valentko, Mikšovský,Filip J.- Sláma P.
Racocha, KettnerJ., Ečer - Uhlíř, Sláma J. ( Staněk ) dále ještě střídal Kettner St. ml.