Jdi na obsah Jdi na menu

Memoriál J. Paznochta ve Středoklukách

12. 7. 2009
Další turnaj, kterého jsme se účastnili, byl memoriál Jaroslava Paznochta ve Středoklu -
kách. Domácí si nás nalosovali na první zápas v domnění snadného postupu. Naši však
podali velmi dobrý a disciplinovaný výkon a o postup se poprali. Za celý zápas nepustili
soupeře do vyložené šance a dokonce se na začátku druhého poločasu ujali vedení.
Soupeř vyrovnal až tři minuty před koncem a tak o postupu rozhodovali penalty. V nich
už jsme štěstí neměli, ze čtyř jsme proměnili pouze jednu a tak prohráli 1 : 3.

V neděli jsme hráli o třetí místo s Dobrovízí. Tentokrát jsme v první půli udělali několik
chyb, kterých soupeř využil a utekl nám na 0 : 3. Ve druhé půli však naši hráli velmi
dobře, soupeře prakticky nepustili na svou polovinu, chyběli však góly. I když si naši hrá-
či vytvořili několik gólových příležitostí, nedokázali míč dopravit do branky ani z malého
vápna. Skončili jsme tedy na posledním čvrtém místě, ale určitě jsme nezklamali.

Sobotní výsledky:
Hřebeč - Dobrovíz 6 : 1 (  : )         Středokluky - Kněževes 1 : 1 (0 : 0)  3 : 1 na penalty
Neděle:                                                             Branka: Peterka
Kněževes - Dobrovíz 0 : 3 (0 : 3)  Středokluky - Hřebeč 0 : 3 (0 : 1)

Hráli: Rui, Kettner J. Pohnan, Vidman, Popelář, Vitvar, Valentko, Racocha, Peterka,