Jdi na obsah Jdi na menu

Memoriál Františka Kubra 2010

1. 7. 2010
Na letošní pohár jsme si pozvali mimo tradičního účastníka Jenče mužstva Rudné a
Interu Letiště. Turnaj se těmito mužstvy hodně zkvalitnil. Škoda jen, že našemu týmu
chybělo z různých důvodů ( dovolená, zranění ) pět hráčů základní sestavy. Musím
zdůraznit úroveň finále, střetla se Jeneč a Inter Letiště a byl k vidění opravdu kvalitní
fotbal. Naši začali v sobotu dobře, šli do vedení, ale zkušenější hráči Interu Letiště ještě
do poločasu otočili a ve druhé půli bez problémů výsledek zvýšili. Druhé utkání mělo také
velmi dobrou úroveň, Jeneč těsně porazila Rudnou. Za Rudnou si zahrál i Radek Šírl,
reprezentant a hráč Petrohradu. Nedělní zápasy byli velmi vyrovnané, nakonec o pořadí
v obou zápasech rozhodovaly penalty. Naši už vedli 3 : 0 ale nakonec proráli na penalty
6 : 7. Finále skončilo po vynikající hře stejným výsledkem 3 : 3 a po penaltách si pohár
odvezli hráči Interu Letitě.
Výsledky:
Sobota:   Kněževes - Inter Letiště  1 : 4             Jeneč - Rudná  3 : 2
Neděle:   Kněževes - Rudná  3 : 3 Penalty  6 : 7  Jeneč - Inter L. 3 : 3 penalty 3 : 4
Sestava: Kettner - Sláma, Vidman, Valentko, Dvořák - Ečer, Racocha, Štěpka,
Neubauer M. - Neubauer J.                       ( Valentko D. Racocha ml. )
Branky: Štěpka v prvním utkání a Valentko ml.,Vidman, Neubauer M. ve druhém.

O víkendu 3.a 4.7. hrajeme na turnaji ve Středoklukách. Začínáme v sobotu od 15.00
s Dobrovízí. Od 17.30 hrají Středokluky s Hřebčí. V neděli od 15.00 poražení a od
17.30 vítězové. V sobotu je odjezd od Maštale v 14.15.