Jdi na obsah Jdi na menu

Kněževes - Jinočany 6 : 1 ( 4 : 0 ) 25.10.2015

Jak je důležité míti Straku. Pokud Franta nastoupí, jako by hrálo jiné mužstvo. Za celý poločas, pokud hrál, se Jinočanům nepodařilo vytvořit si jakoukoli šanci. Jedině pokutový kop, který ale byl hodně přísný a to si zase brankář Petr Sláma dobře postavil tyče a míč se od jedné odrazil do pole. Jinak perfektní organizace obrany a vlastně celého mančaftu soupeři nic nepovolila. Druhá půle už byla jiná. Straka odstoupil a opět zmatky. Hned ve 48 minutě snížení na 4 : 1 v dalším průběhu nápor hostí, který jsme jen se štěstím ustáli. Paradoxně nám pomohla menší potyčka na půlce hřiště asi dvacet minut před koncem. Po ní Jinočanům došel dech, naši se chytli a dvěma góly zápas bezpečně dovedli ke třem bodům.

Branky : Racocha ml. 3, Knotek 2. Šinágl Jan

V sobotu 31.10. jedeme na derby do Dobrovíze. Zápas začíná ve 14.00 , odjezd od Maštale je ve 13.15.

Praha - západ › 2015 A2B - III. třída - skupina B

Odehrané zápasy

10. kolo

Branky: 12. Nekola Jan, 25. Hrechko Serhiy, 30. Krištůfek Pavel, 36. Nguyen Thien Long, 48. Siegl Horst, 53. Krištůfek Pavel, 55. Siegl Horst, 60. Nguyen Thien Long, 66. Nushi Sámí, 70. Krátký Lukáš, 80. Siegl Horst - 32. Königsmark Miroslav, 71. Klinka Lukáš, 79. Vyhnálek Vladimír

Rozhodčí: Čermák Michal.

Branky: 15. Kovář Roman, 53. Volf Martin - 11. Vosáhlo Martin, 17. Karfík David, 45. Krása Pavel (vl.), 83. Hlůže Zdeněk

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Branky: 4. Racocha Tomáš, 18. Šinágl Jan, 20. Racocha Tomáš, 44. Knotek Václav, 81. Racocha Tomáš, 85. Knotek Václav - 48. Chval Petr

Rozhodčí: Ďačenko Vladimír.

Branky: 7. Šlapák Karel, 33. Plzák Michal, 76. Smiovský Michal, 60. Plzák Michal - 38. Kříž Milan

Rozhodčí: Kubík Jaromír.

Branky: 13. Karhánek Tomáš - 59. Vydra Petr

Rozhodčí: Chaloupka Aleš.