Jdi na obsah Jdi na menu

Kněževes - Tuchoměřice B 1 : 2 ( 0 : 1 ) 14.6.2015

Béčko Tuchoměřic nebylo ještě zachráněno a tak nenechalo nic náhodě. Přijelo z 18ti hráči a v základu nastoupilo osm hráčů A mužstva. Na hře to bylo samozřejmě znát. Naši si nevytvořili za celý poločas ani jednu šanci což se už dlouho nestalo. Hostům ze čtyř jedna vyšla a tak do kabin se šlo za stavu 0 : 1.Druhá půle byla vyrovnanější. Naši vyrovnali deset minut po začátku ale brzy potom se vedení opět vrátilo na stranu Tucho. Ke konci zápasu byla převaha našich už zřetelnější ale bezvýsledná.

Příští sobotu a neděli se na našem hřišti hraje už desátý ročník memoriálu Františka Kubra. V sobotu 20.6. se od 14.30 utkají Hostouň a Jeneč. Od 17.00 pak nastoupí naši hráči proti mužstvu Středokluk. V neděli 21.6. od 14.30 nastoupí nejprve poražení ze soboty a od 17.00 hrají vítězové o první místo.

2B - III. třída - skupina B

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A2B2601 Roztoky Rudná 11: 2 ( 4: 1)

A2B2602 Č. Újezd V. Přílepy 2: 2 ( 2: 1)
Branky: Melichar Lukáš, Nosek Zdeněk - nehlášeno 2

A2B2603 Třebotov Kosoř 2: 6 ( 2: 2) 120
Branky: Krsek Roman, Krupka Tomáš - Bícha Mikuláš 3, Boháč Milan, Vodecký Igor, Korynta Libor; Rozhodčí: Melnar Matěj

A2B2606 Dobrovíz Jinočany 4: 1 ( 1: 0)
Branky: Bouška Přemysl 2, Veselý Štěpán, Kučera Jiří - Bečvář František

A2B2604 Mníšek B Kazín 5: 3 ( 3: 1)
Branky: Znamenáček Jan 2, Hnátnický, Čížek Tomáš, vlastní - Voska, Škorpík Marek, Göttel Adam

A2B2605 Drahelčice Horoměřice 1: 4 ( 0: 1) 55

A2B2607 Kněževes Tuchoměřice B 1: 2 ( 0: 1)