Jdi na obsah Jdi na menu

Kněževes - Drahelčice 3 : 2 ( 2 : 1 )

Ve čvrtém mistrovském zápase konečně vítěztví. Začátek ale patřil Drahelčicím. Prvních patnáct-dvacet minut byli lepší a také se dostali do vedení. Pak naši hru vyrovnali a když po půlhodině, v rozmezí dvou minut skóre otočili, byli na koni. Druhá půle, to byl festival našich neproměněných šancí. Šancí bylo snad na tři zápasy. Málem se nám to nevyplatilo, soupeř totiž sedm minut před koncem po dobře vyřešeném protiútoku vyrovnal na 2 : 2. Už za dvě minuty naši konečně využili svou snad desátou loženku a tři body zústali doma.

Sestava: Horáček - Sláma, Řádek, Popelář, Ečer ( Zadražil ) - Racocha, Peterka, Staněk, Uhlíř, Novopacký - Neubauer J. ( Neubauer M. )

Branky: Řádek, Novopacký, Uhlíř

Ve středu 18.9. hrajeme druhé kolo okresního poháru. Po výhře nad Dobrovízí 2 : 1 Tentokrát hostíme mužstvo Zbuzan. Ti jsou největší favorité na postup z druhé třídy. Hraje za ně například bývalí reprezentant a hráč Sparty Pavel Mareš. Utkání začíná v 17.00

Další mistrovský zápas hrajeme shodou okolností opět proti Zbuzanům, tentokrát ale proti béčku a ve Zbuzanech. Hraje se v neděli ( jediná neděle na podzim ) 22.9. od 16.30. Odjezd je v 15.30 od Maštale.

A2B - III. třída - skupina B

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A2B0302 Zbuzany B Č. Újezd 2:6 (0:5) 40
Branky: Voborník Petr 2 - Klíma Jan 2, Kučera Petr 2, Jindra Petr, Šimek Jiří; Rozhodčí: Šturc Milan

A2B0107 Rudná Dobříč 2:4 (2:1) 60
Branky: Šantora Vojtěch, Stökl Robert - Kadlec Václav 2, Kadlec Jan 2; Rozhodčí: Šturc Milan

A2B0401 Kněževes Drahelčice 3: 2 ( 2: 1)

A2B0402 Kazín Dobříč 1: 3 ( 1: 1)
Branky: Voska Pavel - Kadlec Jan 3

A2B0403 Jinočany Rudná 3: 2 ( 2: 2)

A2B0404 Klinec Řevnice 6: 4 ( 5: 2) 70
Branky: Klíma Vít 2, Vojtíšek Juraj, Marek Garcia Marcos, Kalenda Michal, Vačkář Lukáš - Vašut Dominik 2, Baleja Lukáš, Wrobel Roman

A2B0405 Roztoky Třebotov 0: 1 ( 0: 1) 50
Branky: Smutný Milan

A2B0406 Č. Újezd Kosoř 4: 2 ( 1: 2)
Branky: Kučera Petr 2, Loula Libor, Marek Roman - Korynta 2

A2B0407 V. Přílepy Zbuzany B 6: 1 ( 2: 1)
Branky: Šorfa 2, Raděj Karel 2, Bělohlávek Václav, Moravec Otakar - nehlášeno