Jdi na obsah Jdi na menu

Kněževes - Jeneč B 6 : 1 ( 2 : 1 ) 21.4.2013

Výsledek je sice jednoznačný, zápas ale lehký nebyl. Hodně pomohl Franta Straka, všichni se uklidnili, nezmatkovalo se a hrubé chyby z Turska se neopakovaly. Co prošlo za obranu, to s jistotou pochytal brankář, který  měl v první polovině několik velmi dobrých zákroků. Nestačil až na přesně kopnutý trestný kop ze šestnácti metrů v poslední minutě první půle. Jeneč tím snížila na 1 : 2. Třetím gólem našich hráčů se utkání zlomilo a až do konce už to byl náš koncert. Nejvíce se zadařilo Jirkovi Horákovi, který dal tři góly a na ostatní tři přihrál.Měl tedy prsty ve všech gólech a to ještě pan rozhodčí odpískal několik sporných ofsidů po kterých by šel sám na brankáře.

Sestava: Horáček - Sláma, Straka, Popelář, Ečer -Peterka, Novopacký, Faigl, Vošmik ( Valentko A. ) - Horák J. Uhlíř

Branky: Horák J. 3, Všmik 2, Novopacký

Trénink je ve středu 24.4. od 17.30. Minulé tréninky byla dobrá účast tak to nepokažte.

Další mistrák se hraje v neděli 28.4. ve Statenicích. Začíná se v 17.00 odjezd od Maštale v 16.00

A3C - IV. třída - skupina C

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A3C1401 Středkluky B Roztoky B 1: 2 ( 0: 1)
Branky: Dimitrievski Goran - nehlášeno 2

A3C1402 Dobříč B Hostivice B 2: 4 ( 2: 1) 30
Branky: Kloubek Jaroslav, Svatek Jakub - nehlášeno 4

A3C1403 Č. Újezd B Tursko 5: 0 ( 3: 0)
Branky: Dolejš Josef, Fürbacher Vilém, Kučera Vlastimil, Himl Marek, Ladman Jakub

A3C1404 Kněževes Jeneč B 6: 1 ( 2: 1)

A3C1405 Tuchoměřice B Statenice 5: 1 ( 1: 0)