Jdi na obsah Jdi na menu

Velké Přílepy - Kněževes 2 : 1 ( 2 : 0 )

18. 5. 2010
Zápas, který rozhodl o postupu soupeře, nezačal pro nás dobře. Aniž jsme se dotkli
balónu, dostali jsme ve 20-té vteřině gól. Brankář nakopl míč za naší obranu, první u
něj byl soupeřův útočník, který prostřelil našeho brankáře. V poslední minutě půle opět
důraznější domácí střílí gól na 2 : 0. Vše mezi těmito góly se odehrávalo před brankou
Přílep. Ale ani tři nebo čtyři vyložené šance nám nestačili ke vstřelení gólu. Navíc ani
rozhodčí se moc nevytáhl, jasný faul ve vápně na penaltu velkoryse přehlédl, když už
i soupeř s tím byl smířen. Druhá půle byla obdobná. Stálá převaha našich ke snížení
nevedla. Rozhodčí přehlédl i další penaltu ( ruka obránce ve vápně ) a tak až sedm
minut před koncem se za další ruku odhodlal ukázat na penaltu. Vystresovaný Mulyk
ji však kopl vedle. Pět minut před koncem jsme se přece jen dočkali. Po pěkném
centru se hlavou trefil střídající Uhlíř. V prodloužení po centru ze standartní situace dva
naši hráči byli sami před brankářem. Rozhodčí však nechal kop opakovat, protože
ještě nedal pokyn ke hře. I když jsme celý zápas měli pod kontrolou, neproměňování
vyložených šancí nás stálo body. Takže se oklepeme a zkusíme to znovu.

Sestava: Staněk - Sláma, Krtek, Vidman, Bareš - Ečer ( Uhlíř ), Racocha, Mulyk, Pope-