Jdi na obsah Jdi na menu

Kněževes - Tursko 5 : 2 ( 3 : 1 )

10. 11. 2009
Utkání mělo být pro nás jednoduchou záležitostí. Vždyť jsme hráli proti poslednímu
týmu tabulky. Průběh prvního poločasu tomu také nasvědčoval.Už v sedmé minutě
dal krásnou branku Jirka Kettner ( přehodil z dálky brankáře přesně pod břevno ), ve
třicáté minutě už to bylo 3 : 0, soupeř si dal třetí gól sám a vše vypadalo snadně. Ještě
před půlí jsme Tursku oplatili jejich minelu a vlastním gólem jsme je dostali do hry.
Druhou půli jsme začali velmi nervózně, nechali jsme soupeře hrát jejich hru a výsledkem
bylo snížení na 3 : 2. Ztrátu bodů jsme nakonec odvrátili, dva góly v rozpětí tří minut
vzali soupeři všechnu naději.
V posledním podzimním kole jedeme do Rudné, tam by se nám jakýkoli výpadek určitě
vymstil, soupeř je totiž kvalitnější. Soutěž máme velmi dobře rozehranou, byla by škoda
v posledním kole to pokazit.

Sestava: Staněk - Sláma (Pelant), Valentko, Vidman, Vitvar - Wilczek (Staník), Kettner,