Jdi na obsah Jdi na menu

Kněževes - Středokluky B 3:0 (0:0)

16. 9. 2009
Tentokrát jsme potkali našeho tradičního soupeře - tým ze Středokluk. Začátek sezóny se jim nepodařil a tak přijeli posíleni i o hráče z A týmu s cílem odvézt co nejvíce bodů.

S výjimkou několika krásných fotbalových momentů (několik opravdu pěkných vypracoval Jirka Kettner) - bohužel nezakončených gólem, odpovídal průběh hry úrovní 4 třídě. Dlouho tedy šlo o to kdo dá první gól a vyhraje tak celý zápas.

Naštěstí Středokluky neproměnili přísnou penaltu a na začátku druhé půle se našim podařilo skórovat. Kněževeský tým to povzbudilo a následujících 20 minut hrál pěkný a účelný fotbal. Výsledkem bylo vedení 3:0. Poté pravděpodobně došly síly, protože míč přestal náš tým poslouchat.

Góly: Hatrick Tomáše Racochy (zejména druhý z přímého kopu se povedl, že by přišel draft na Ružomberok?)

Sestava:  Staněk - Vitvar, Popelář, Straka, Sláma - Ečer, Racocha, Vidman ( Dvořák )
Pohnan - Wilczek ( Zettel M. ), Kettner ( Zettel L. )