Jdi na obsah Jdi na menu

Kněževes - Drahelčice 3 : 1 ( 0 : 0 )

27. 4. 2010
Na podzim jsme s Drahelčicemi dost nešťastně prohráli, a tak jsme jim měli co oplácet.
Celý poločas se zdálo, že to bude docela jednoduchý. Vytvářeli jsme si jednu šanci
za druhou, kdyby jsme vedli 4 : 0 , nikdo by se nedivil. Gól jsme ale nedali a tak poločas
skončil nerozhodně. Ve druhé půli už byla hra vyrovnanější. V desáté minutě jsme koneč-
ně protrhli střeleckou smůlu. Jarní posila Ukrajinec Mulyk nádherně zavěsil z přímého
kopu a šli jsme do vedení. Když pak čtvt hodiny před koncem dal druhý gól Jindra
Smrčina, zdálo se, že je rozhodnuto. To by však nebyl Kněževes, aby se zápas v klidu
dohrál. Za dalších pět minut soupeř snížil a bylo z toho drama. Za stavu 2 : 1 nás podr -
žel brankář Staněk, který chytil soupeři dvě tutové šance. Uklidnění přišlo až minutu
před koncem, kdy svůj druhý gól v zápase vstřelil Mulyk.

Sestava: Staněk - Sláma, Krtek, Vidman, Vitvar - Racocha, Smrčina, Mulyk, Popelář
( Pohnan ) - Zettel M. ( Ečer ), Uhlíř ( Pelant )

Branky: Mulyk 2, Smrčina

Tipovací soutěž: Dva výherci - každý získal 85 Kč. Gratulujeme