Jdi na obsah Jdi na menu

Jeneč B - Kněževes 2 : 2 ( 1 : 0 )

4. 11. 2009
Utkání dvou mužstev z čela tabulky skončilo bez vítěze. Jeneč, posílená pouze jedním
hráčem z "A" týmu, vsadila na pozornou obranu a protiútoky, které vedla přes jednoho,
velmi rychlého útočníka. Přesto, že se v první půli dostala tak třikrát k naší brance, vedla
o půli 1 : 0. Naši si šance vypracovali, tu největší už na začátku zápasu, kdy po střele
Jana Pelanta  brankář míč jen vyrazil, jedna dorážka směřovala do brankáře a druhá
do břevna. V patnácté minutě jsme museli střídat Tomáše Racochu, který je po nevybí -
ravém zákroku soupeře vyřazen do konce podzimu. Ve druhém poločase se hra trochu
vyrovnala, naši začali hrát více po křídlech a to přineslo vyrovnání. Po krásném centru
Jirky Kettnera se hlavou trefil Filip Uhlíř. Soupeř se dostal opět do vedení, po naší hrubé
chybě proměnil penaltu. Vyrovnání bylo jako přes kopírák s prvním gólem. Jirka Kettner
přesně nacentroval a tentokrát se hlavou trefil Petr Popelář. Už ve druhém zápase se tre -
fili oba útočníci. Nakonec jsme mohli i vyhrát, v poslední minutě Petr Popelář z vylože -
né pozice trefil pouze brankáře.

Sestava: Staněk - Pelant, Valentko, Vidman, Sláma - Ečer, Racocha ( Zettel M. ), Kettner, Mokroluský - Uhlíř, Popelář

Branky: Uhlíř, Popelář