Jdi na obsah Jdi na menu

Horoměřice B - Kněževes 3 : 5 ( 2 : 4 )

31. 5. 2010
Vítěztví v utkání, které se málem ani nehrálo. Díky mnoha omluvenkám, se v Horoměři -
cích sešlo pouze osm našich hráčů. Až na telefonickou prosbu přijeli pomoci Míra Mo -
kroluský, Jirka Kettner a Pavel Dvořák. Tím odvrátili nejen kontumaci a pokutu, ale
i pořádnou ostudu. Těmto hráčům je potřeba poděkovat, ale přece jen se našlo pár
těch, co by si měli sáhnout do svědomí a příště se zachovat tak, aby nenechali zbytek
mužstva na holičkách. Na hřišti se hráči chvíli hledali a dovolili domácím vedoucí gól.
Od patnácté minuty jsme již hru kontrolovali a ve dvacáté jsme otočili již na 2 : 1 pro
nás. Pak soupeř ještě vyrovnal, ale v poločase jsme už jsme o dva góly vedli.
Druhý poločas byl jednoznačně v naší režii a nebýt rozhodčího, který domácím malinko
připískával, skóre by bylo vyšší. Přesto jsme ještě zvýšili na 5 : 2, ale domácí z daro -
vané penalty korigovali. Takže jsme dopadli jako naši hokejisté: přišli všichni kteří chtěli
pomoci, zvítězili a nadto podali velmi dobrý výkon.

Sestava: Staněk - Pelant, Kettner, Vidman, Bareš - Sláma, Racocha, Mulyk, Mokrolus -